Virtuální adopce

Virtuální adopce je způsob, jak můžete pomoci kočkám, které zatím nemohou do nového domova, ale vyžadují mnoho péče a prostředků. Virtuální adopce znamená trvalý příkaz na příspěvek 400Kč na vybranou kočičku na měsíc. Z částky hradíme krmivo, stelivo, potřebné léky a přípravky na posílení imunity nebo doplňky stravy.

Kočičku můžete po dohodě navštívit. Každá virtuální adopce neumístitelné kočičky z důvodu handicapu, nemoci nebo plachosti je pro nás obrovskou pomocí a úlevou.

Virtuálních rodičů si proto moc vážíme, jsou součástí týmu, součástí záchrany. Každému vystavíme certifikát VIRTUÁLNÍ ADOPCE. 

Kočičky k virtuální adopci

Virtuální maminka: Eva Pavlovčínová

Malý Princ (Kvik)

Datum narození: květen 2020
Pohlaví: kocour/kastrovaný
Datum přijetí: 13.5.2020
Lokalita: Bochov

Kviček je z kauzy Bochov, kde se kastrovalo 19 kočiček. Tři kočičky byly už v době nahlášení maminkami. Marco a Kvik jsou jediná koťátka, která se nepodařilo umístit do domovů kvůli přetrvávajícím problémům s dásněmi. Opakované záněty a gingvitida způsobila, že nechrupkají granulky, ale jedí pouze měkkou konzervovanou stravu, konkrétně drahou Cosmu a maso. Jejich péče je tedy nákladnější, bohužel tato vada na kráse oběma bráškům přinesla nulový zájem o adopci. 

Kviček je velké něžné sněžné dítko, přerostlé koťátko. Je úplně jiný než kočičky, co jsme poznaly. Je jako pejsek. Neustále nalepený na člověku. V pohybu je velice neobratný, nezvládá výšky. Máme podezření, že má potíže se zrakem, ale veterinární vyšetření to nepotvrdilo. Za skutečný domov by byl rád. Stará se o něj dočasková maminka Renata v Karlových Varech.

Kviček si zaslouží rodiče na dálku, který mu umožní mít i přes jeho handicap vše, co potřebuje

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Kvička 400Kč s poznámkou Kviček.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně : 400kč

poznámka: Kviček

Virtuální maminka: Natálie Kroková

Marco 

Datum narození: květen 2020
Pohlaví: kocour/kastrovaný
Datum přijetí: 13.5.2020
Lokalita: Bochov

Marco je baleťáček, je to kocourek něžný, citlivý, špatně reaguje na změny. Má chronickou gingvitidu a nemůže papat granulky, společně s bráškou Kvičkem se mu lepila smůla na paty. Marco byl vrácen z adopce, protože týden nepřijímal žádnou stravu. Další domov už nenašel kvůli svému handicapu. Je to úžasný kocourek, který by si zasloužil mít svého virtuálního rodiče, který by mu přispíval na baštu i pravidelné prohlídky u doktora kvůli dásním. Samozřejmě stále dál hledá svůj milující domov. Stará se o něj dočasková maminka Renata v Karlových Varech.

Marco je baleťáček, který to neměl od začátku lehké. Zaslouží si mít svého rodiče na dálku, který ho podpoří

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Marca 400Kč s poznámkou Marco.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Marco

Virtuální maminka: Zdeňka Karim

Sofinka

Sofinka je vílí plachá kočička, zachráněná z případu kočiček z Děpoltovic. Bylo jich celkem 14. Všechny našly domov, včetně koťátek Sofinky Benediktinka, Bonifácka a Zlatovlásky, ale Sofinka přes svou plachost domov nenašla. Je velice vázaná depozitního kocourka Dominička, před cizími se bojí a utíká. Má v sobě křehkost, plachost, a proto není zatím připravená na tak velkou změnu, jakou představuje odchod do domova. Sofinka je asi dvouletá kočička, kastrovaná, testovaná snap testem i PCR detekcí viru na FIV a FeLV s výsledkem neg. Je vakcinovaná, odparazitovaná. Stará se o ni dočasková maminka Lucka v Plzni.

Sofinečka si zaslouží mít svého anděla na dálku, který jí bude držet palce a podpoří její péči

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Sofii 400Kč s poznámkou Sofie.

Číslo účtu:  2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Sofie

Virtuální maminka: Eva Tichá

Nella

Nellinka je sestřička Sofie. Je plachá vůči cizím lidem, jinak je hravá, velice drobounká, miniaturní. Seká a syčí, když se jí něco nelíbí, jinak se na "svých" místech nechá pohladit. Nabídky domova měla vzhledem ke své povaze jako kočička na myšilov ve stájích, což pro ni není vhodné. S Nellinkou bude ještě hodně vymazlovací práce. V současné době není na odchod do domova připravena, při změně se vrací ke starým způsobům. Nellinka je asi dvouletá kočička, kastrovaná, testovaná snap testem i PCR detekcí viru na FIV a FeLV s výsledkem neg. Je vakcinovaná, odparazitovaná. Stará se o ni dočasková maminka Lucka v Plzni.

Nellinka bude vděčná za virtuálního rodiče, který jí bude na dálku oporou a bude jí držet palce ve vymazlování.

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Nell 400 Kč s poznámkou Nella.

Číslo účtu:  2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Nella

Garfieldek

Datum narození: cca 2019
Pohlaví: kocour/kastrovaný
Datum přijetí: 8.6.2022
Lokalita: Oloví

Garfieldka a Minii nechal majitel bez jídla a vody v opuštěném bytě. Oba jsou zatím v léčení. Oba se dostali až do stavu kachexie a nikdo neví, jakým způsobem se vše podepíše na jejich zdraví do budoucna. Garfieldek je v současné době pod kontrolou kardiologa. Stará se o něj dočasková maminka Monika v Karlových Varech.

Garfieldek prozatím hledá jen svého virtuálního rodiče, který by na něj myslel a pomáhal mu.

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Garfielda 400 Kč s poznámkou Garfi.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Garfi

Minie

Datum narození: cca 2019
Pohlaví: kočka
Datum přijetí: 8.6.2022
Lokalita: Oloví


Garfildka a Minii nechal majitel bez jídla a vody v opuštěném bytě. Oba jsou zatím v léčení. Oba se dostali až do stavu kachexie a nikdo neví, jakým způsobem se vše podepíše na jejich zdraví do budoucna. Minie je k lidem velmi nedůvěřivá. Stará se o ni dočasková maminka Monika v Karlových Varech.

Minie prozatím hledá jen svého virtuálního rodiče, který by na ni myslel a pomáhal ji na dálku.

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Minii 400 Kč s poznámkou Minie.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Minie

Rarášek

Datum narození: nelze odhadnout
Pohlaví: kocour/kastrovaný
Datum přijetí: 8.6.2022
Lokalita: Karlovy Vary - centrum

Rarášek žil řadu let neviditelný pod schody u OSSZ v Karlových Varech. Přijali jsme ho do dočasné péče, protože se nám na první pohled zdálo, že není zcela v pořádku. Při vyšetření krve se ukázalo, že má Rarášek tragické hodnoty ledvin. Dle slov paní doktorky, kdyby byl člověkem, už dávno by byl na transfuzích a dialýze a čekal by na transplantaci ledvin. Rarášek je velmi plachý a nedůvěřivý. Kdysi ale svůj domov určitě měl, své krmičce věřil a chodil za ní jako pejsek. Stará se o něj dočasková maminka Sibyla v Karlových Varech. 

Rarášek nikdy nový domov hledat nebude. Jeho zdravotní stav se již nezlepší. Ledviny se léčit nedají. Hledá svůj domov pouze na dálku. Někoho, kdo by na něj myslel a trochu pomohl s nákladnou péčí při jeho zdravotním stavu.

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Raráška 400 Kč s poznámkou Rarášek.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Rarášek

Dominiček

Datum narození: 30.8.2018
Pohlaví: kocour
Datum přijetí: 27.9.2018
Lokalita: Stružná

Dominiček vážil pouhých  240 g ve 4 týdnech, byl extrémně podvyživený, měl střevní infekci, byl masivně začervený Přišel jako koťátko na dokrm, spolu se sestřičkou Darinkou přežil panleukopenii. Darinka našla domov, Dominiček ne Je velmi upovídaný a momentálně je k virtuální. adopci vzhledem k jeho silným vazbám na plachou Sofinku a svou lidskou  maminku, která ho vypiplala na kotěcím mléce. Je velmi důvěřivý. Stará se o něj dočasková maminka Lucka v Plzni.

K virtuální adopci stačí zadat trvalý příkaz na měsíční pomoc pro Dominička 400 Kč s poznámkou Dominiček.

Číslo účtu: 2102092160/2010

částka měsíčně: 400kč

poznámka: Dominičekd´Artagnan

Datum narození:
Pohlaví:
Datum přijetí:
Lokalita:


Ariel