Dílna NioNella 

Značka NioNella vznikla, aby pomáhala vydělávat kočičkám na krmivo a na potřebnou veterinární péči. Jedná se o čistě charitativní pro-kočičí značku členky našeho spolku a výtěžek z prodeje jde na záchranné akce a krmivo pro bezprizorní kočičky a kočičky v dočasných péčích.

Je to už skoro dva roky, kdy jsme začali vyrábět a poté prodávat v rámci stánkových prodejů, jarmarků a bazárků v Karlovarském kraji krásné šité věci nejen pro kočičky, ale i pro lidi, s kočičí i jinou tématikou. Naše vize byla pomáhat díky prodeji kočičkám, což se nám daří. Můžete nás vidět na různých akcích a podívat se na NioNellu zblízka. Jsou to krásné a vymazlené věci - od batohů, tašek, po hračky plněné šantou, parapetové podložky, obaly na knihy, pastelkovníky a mnoho dalšího. Vše originální, šité z kvalitních potiskovaných bavlněných materiálů. NioNellu máme rádi. Hlavní tvůrkyní je paní Budilová, která má otevřenou mysl kreativitě a neuvěřitelně šikovné ruce. Postupně se do projektu zapojili další lidé s dobrým srdcem a pod hlavičkou NioNella vyrábí předměty z drátků, pryskyřice, keramiky a dalších materiálů. V nabídce tak přibyly šperky, svícny, malované kamínky a další věci ruční výroby (HANDMADE) .  


Z naší nabídky


Těšíme se na setkání s Vámi při prodejních akcích!

Mimořádné poděkování patří paní Jindřišce Moravcové  

www.m-latky.cz

za neskonalou ochotu a usměrnění nápadů. Je autorkou tisků, panelů, střihů na tašky, kabelky, batohy, peněženky, pelíšky pro kočičky i pejsky. Krásné nápady paní Jindřišky Moravcové zpracované dle obrazů pana Tomáše Limberka, Romany Černé, Daniela Řeřichy, ArčacaT budete moci vídat na našich prodejních akcích jako hotové kabelky, polštáře, tašky. Vše zakoupené v obchodě M-látky jsou polotovary a konečnou podobu získávají v naší dílně NioNella. Naše kočkotety Lenka, Zuzana, Hanka, Božena, Dana, Jana a Drahuše tvoří z darovaných nebo vlastních materiálů. Děkujeme členům fb skupiny Tvoříme pro Kočičí útulky a fb stránce Syslírna za nabídky materiálu zdarma i za velmi přijatelné ceny. Děkuji paní Blance z Galanterie, paní Sylvě za darovaný materiál.

Ukázka spolupráce s paní Jindřiškou Moravcová na tvorbě potisku loga pro spolek Zachraň zvíře, z.s. Tato zakázka byla pro soukromou osobu.